3dprint-building-ukraine

 На даний момент вже створено декілька інженерних 3Д принтерів для використання в сфері будівництва. Система працює за принципом будівельного крана, який зводить стіни з шарів бетону. Такий 3D принтер може звести двоповерховий будинок всього лише за 20 годин.

 Робочим залишиться тільки встановити вікна, двері і провести внутрішню обробку приміщення.

Голландські архітектори запропонували надрукувати за допомогою будівельного 3D принтера унікальний будинок у формі стрічки Мебіуса. «Друк» будинку запланована на 2014 рік. Будинок планується надрукувати із суміші піску і сполучних матеріалів.

Діючі зразки будівельних 3Д принтерів Вже представили американські, китайські и навіть російські інженери.

Цілком можливо, що через кілька десятків років виростуть цілі селища з прекрасними комфортними будинками, побудованими за технологією 3D друку.

Навіть зараз найпростіші ФДМ 3Д принтери можуть прийти на допомогому будь-якому будівельнику. 3Д принтер дозволяє виготовити функціонально міцну конструкцію або кріплення. 3Д друк економить багато часу на пошук необхідних елементів та грошів на виготовлення екслюзивних деталей.

О сайте
Оставить комментарий

Ваш email адрес не публикуется. Обязательные для заполнения поля помечены *

Вы можете использовать следующие HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

очиститьОтправить