art-design

 Впевнено можна сказати, що із застосуванням 3D-технологій сучасне мистецтво переживає новий етап у своєму розвитку. Твори мистецтва, надруковані на 3D-принтері можна знайти в передових галереях світу. Тривимірний принтер став знахідкою, як для представників різних видів мистецтва, так і для його шанувальників.

 Художники і скульптори долають колишні межі і шукають нові форми для вираження своєї фантазії. 3D-принтер може точно передати відтінки, структуру і навіть форму і стиль мазка.
Крім того, 3Д принтери активно використовуються для створення дизайн-моделей. Виготовлення дизайн-моделі (макету), на відміну від прототипу, передбачає створення зменшеної копії майбутнього виробу. Як правило, основне завдання такої моделі — передати зовнішній вигляд об’єкта, підкреслити особливості його оформлення. Дизайн-моделі допомагають продемонструвати і наочно показати особливості вашого рішення. Така можливість необхідна практично в будь-якій галузі. Одне з найефективніших застосувань макетів і дизайн-моделей — використання їх у навчальних цілях.
Дизайнеру вже давно і дуже щільно освоїли симбіоз з 3Д печаткою. Хочете ексклюзивну вазу, свічник, годинник, барельєф?

 Кілька годин щільного праці дизайнера і 3Д принтера і Ваші фантазії знайдуть матеріальне втілення.

О сайте
Оставить комментарий

Ваш email адрес не публикуется. Обязательные для заполнения поля помечены *

Вы можете использовать следующие HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

очиститьОтправить