ua_clothing_dress_3d_printer

Виготовлення 3Д одягу.

 3D Принтери з технологією 3D друку поступово освоюють сферу виробництва одягу, і в першу чергу — виробництво моделей для високої моди.

Не так давно модельєр Айріс Ван Херпен представила колекцію «Напруга», всі моделі якої були створені за допомогою 3D друку. Колекція була представлена ​​на Тижні високої моди в Парижі.

  Технологія 3D друку дозволяє використовувати для виготовлення одного предмета одягу кілька різних матеріалів. Такий підхід дозволяє вирішити проблеми, пов’язані з міцністю і еластичністю виготовляються речей.

  Одяг, надруковану 3D принтером, поки можна побачити тільки на показах мод. Але не залишається сумнівів, що впровадження подібних виробів в масове виробництво є лише питанням часу. Можливо, в найближчому майбутньому ми зможемо не виходячи з дому надрукувати собі нову сорочку, вечірнє плаття або навіть шубу необхідного кольору і розміру.

Скоро в звичайних оселях можна будти почути такий діалог:

— Коханий, що мені одягти? В мене нічого не має.

— Зараз скачаю тобі з торента нових суконь. 😉

О сайте
Оставить комментарий

Ваш email адрес не публикуется. Обязательные для заполнения поля помечены *

Вы можете использовать следующие HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

очиститьОтправить