medical-3d-printer

  Використання 3D принтерів в медицині просто незамінне. Такі принтери можуть відтворити точну копію людського скелета для відпрацювання прийомів, які гарантують проведення успішної операції. Також 3D принтери використовують в стоматології та протезуванні. Якісний 3Д друк дозволяє отримати протези і коронки значно точніше і швидше класичної технології виробництва.

  Вже неодноразово 3Д друк застосовувалася в протезуванні людей і тварин. Ви можете зустріти в пресі успішні експерименти по 3д друку кісток, суглобів або навіть елементів обличчя.

  Медики так само розробили і надрукували на 3D принтері спеціальний пластиковий екзоскелет, який допомагає хворим дітям жити повноцінним життям. Собівартість таких протезів виходить мінімальною. Протез надрукований на 3Д принтері коштує в десятки тисяч разів менше ніж спеціалізований фірмовий медичний протез.

 Не зупиняючись на досягнутому, медики навчилися друкувати «заплатки» для пошкодженої людської шкіри. Як матеріали для друку використовується спеціальний гель з клітин донора. За словами вчених, для друку шкіри може бути використаний навіть самий звичайний офісний принтер, трохи модернізований під поставлене завдання.

 У 2011 році вчені зуміли відтворити живу людську нирку. Для цього 3D принтеру треба було всього лише 3 години.

О сайте
Комментарии (2)
  1. Використання 3D принтерів в медицині просто незамінне — згодна на всі 100

Оставить комментарий

Ваш email адрес не публикуется. Обязательные для заполнения поля помечены *

Вы можете использовать следующие HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

очиститьОтправить