Все тече, все змінюється. У тому числі і наші 3D принтери. Компанія 3DPrinter рада Вам представити оновлену лінійку 3D принтерів Prusa.

 Намагаючись удосконалити нашу продукцію і якість 3D друку, ми відійшли від застарілої концепції класичної Prusa i3. Нові 3D принтери стали компактніші, важче і точніше. Жорстка цілісна конструкція з монолітного алюмінієвого композиту прекрасно тримає навантаження, гасить вібрації і не боїться транспортування на тривалий відстань. Оновлена ​​лінійка 3Д принтерів обзавелася цільної рамою без застосування пластикових деталей. В якості бонуса нові принтери Lite і Pro успадкували від старшої моделі NextGen 2 міцні композитні каретки в замін застарілих пластикових і покращений екструдер.

81

Застосування композитних матеріалів зробило нові 3Д принтери більш надійними і довговічними.

 Другою приємною новиною виявився той факт, що всі проведені поліпшення не сильно позначилися на ціні 3D принтерів Prusa. Ми зуміли не просто зберегти стару ціну, а навіть зробили Ваших улюбленців трохи дешевше.
У зв’язку з виходом нової лінійки 3Д принтерів, компанія 3DPrinter оголошує про розпродаж застарілих класичних 3D принтерів Prusa i3.

 Встигніть купити Ваш новий 3D принтер Prusa за акційною ціною 12999 грн.

О сайте
Оставить комментарий

Ваш email адрес не публикуется. Обязательные для заполнения поля помечены *

Вы можете использовать следующие HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

очиститьОтправить